Praktyka w Firmie doradczej EY

Firma doradcza EY rozpoczyna wiosenną rekrutację. Do 7 kwietnia kandydaci – studenci i absolwenci m. in. kierunków biznesowych, prawniczych, ścisłych i informatyki – mogą przesyłać swoje aplikacje. EY zatrudni blisko 200 osób w sześciu biurach na terenie Polski: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu we Wrocławiu oraz po raz pierwszy w Łodzi.

Absolwentom studiów magisterskich oraz studentom ostatniego roku, oferuje zatrudnienie na stanowiskach asystenckich. Rekrutacja jest prowadzona do wszystkich działów firmy: Audytu, Doradztwa Biznesowego, Podatkowego i Prawnego oraz Transakcyjnego. Ponadto, studenci I roku studiów magisterskich mogą aplikować na płatne praktyki, które są pierwszym krokiem w kierunku stałego zatrudnienia w EY.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie: ey.com.pl/kariera do 7 kwietnia br. Firmę oraz atmosferę w niej panującą można obserwować na Facebook.com/EY.Kariera