Praktyka Żłobek i Przedszkole Dwujęzyczne “KRAINA MARZEŃ” w Opolu

PRAKTYKA – PLACÓWKA DWUJĘZYCZNA (JĘZYK ANGIELSKI)

ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE “KRAINA MARZEŃ’ W OPOLU

oferuje bezpłatne praktyki dla studentów Instytutu Studiów Edukacyjnych, Instytutu Nauk Pedagogicznych, Instytutu Psychologii oraz studentów filologii angielskiej, logopedii i nauk o rodzinie. Nasza placówka jest pierwszą placówką w Polsce, która uzyskała Akredytację Ekspercką Programu Powszechnej Dwujęzyczności w Polsce. Pracujemy metodą immersji językowej od szóstego miesiąca życia.

Jeśli jesteś elastyczny, energiczny i optymistycznie nastawiony do życia, a przy tym chcesz:

• zdobyć doświadczenie w pracy w angielskojęzycznym środowisku
  • rozwijać swoją płynność językową
  • poznać tajniki metod pracy z dziećmi w różnym wieku
  • zapraszamy do kontaktu – kraina.marzen24@gmail.com

Oferujemy opiekę wykwalifikowanej kadry, aktywnego opiekuna praktyk, możliwość uczestniczenia
w zajęciach dydaktycznych i opiece prowadzonej w języku angielskim, w każdej grupie wiekowej.
W naszym zespole posiadamy psychologa oraz logopedę. Zapewniamy aktywny udział w działalności placówki, możliwość doskonalenia własnego warsztatu pracy oraz korzystanie z opieki mentora nauczycieli i opiekunów naszej placówki. Jesteśmy zespołem aktywnym i dbamy o przyjazną atmosferę w pracy. Naszym celem jest wyposażać do pracy z dziećmi oraz praktyczne doskonalenie warsztatu nauczyciela/opiekuna/psychologa/anglisty/pedagoga.

Jesteśmy otwarci na dalszą współpracę z wybranymi praktykantami.

Więcej o naszej placówce i dwujęzyczności: kraina-marzen.pl

Film z pracy placówki:
href=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3mnCc_DiBE0

Pobierz ofertę w formacie pdf
Kraina marzeń (PDF, 373 kb)

Pobierz ofertę w formacie plakatu
Kraina marzeń (JPG, 1183 MB)